خانه » اخبار و اطلاعیه ها » محمود هوشنگی از گردهمايی مسئولان هيئت های مذهبی در حرم كريمه اهل بيت(س) خبر داد
محمود هوشنگی
محمود هوشنگی از گردهمايی مسولان هيئت های مذهبی در حرم كريمه اهل بيت(س) خبر داد

محمود هوشنگی از گردهمايی مسئولان هيئت های مذهبی در حرم كريمه اهل بيت(س) خبر داد

به گزارش ايرنا، ‘ محمود هوشنگی ‘ روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در آستانه محرم الحرام اظهار داشت: از اين تعداد 587 هيات دانش آموزي است كه برنامه هاي فرهنگي و مذهبي را در طول سال اجرا مي كنند و در دهه محرم و صفر به صورت ويژه است.

وي افزود: شوراي هيات هاي مذهبي قم با حضور اساتيد باتجربه و برجسته و با كميسيون هاي قرآني، فرهنگي، ورزشي، مالي، روابط عمومي، تبليغات، بازرسي و نظارت وضعيت هيات هاي مذهبي استان را ساماندهي مي كند.نايب رييس شوراي هيات هاي مذهبي قم ادامه داد: 96 پرونده هيات مذهبي در حال حاضر در اين كميسيون ها مورد بحث و بررسي قرار گرفته است.

وي با اشاره به نظارت از هيات هاي مذهبي گفت: نظارت بر مجالس عزاداري هيات هاي مذهبي از اول محرم آغاز مي شود و به مدت دو ماه استمرار دارد.

محمود هوشنگی افزود: قرآن محوري تاكيد بر اهميت نماز در قرآن و سيره معصومان(ع) از مهمترين رويكرد هاي شوراي هيات مذهبي استان است.

هوشنگی، از گردهمايي مسولان هيات هاي مذهبي در حرم كريمه اهل بيت(ع) خبر داد و گفت: اين مراسم با حضور مسوولان فرهنگي و امنيتي در شبستان نجمه خاتون (س) حرم مطهر در 30مهر ماه ساعت 19 برگزار مي شود.ك/

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.